Wellness penzion Jarmilka v Bedřichově hodnocení
Online rezervace
Rezervace přes internet je snadná. Vyberte datum a klikněte na "Rezervovat"
 
  

Vítejte ve WELLNESS PENZIONU JARMILKA v Bedřichově

Penzion získal ocenění v anketě Penzion roku 2017 Penzion získal ocenění v anketě Penzion roku 2018 Penzion získal ocenění v anketě Penzion roku 2018 Penzion získal ocenění v anketě Penzion roku 2018 Penzion získal ocenění v anketě Penzion roku 2019 Penzion získal ocenění v anketě Penzion roku 2019

 

Objekt penzionu se nachází v Bedřichově u Jablonce nad Nisou v Chráněné krajinné oblasti Jizerské hory. Penzion je po celý rok snadno dostupný autem i veřejnou hromadnou dopravou z Liberce, Jablonce nad Nisou i ze Smržovky.

Nabízí celoroční ubytování pro jednotlivce i celou rodinu, ubytování pro školy, skupiny či pracovní kolektivy.

Nově zrekonstruované wellness centrum nabízí relaxaci a disponuje vířivkou, finskou saunou, sprchami a odpočívárnou s lehátky.

K posezení v příjemné restauraci s letní terasou nabízíme nejoblíbenější pokrmy klasické české domácí kuchyně, dětská, vegetariánská a veganská jídla. Připravujeme také speciality na grilu nebo ve vlastní udírně. Vaříme výhradně z čerstvých surovin.

V penzionu organizujeme svatební hostiny, rauty, narozeninové oslavy, firemní akce, mítinky a školení.

V okolí penzionu Jarmilka v Bedřichově se nabízí nespočet příležitostí pro aktivní i pasivní odpočinek, sportovní aktivity, kulturní vyžití a zábavu pro děti.

 

Penzion Roku - penziony